Welcome, visitor! [ Login

 

Anadolu Yakası Ev Otel Rezidansa Gelen Genç Bayan Güneş

  • Listed: Mart 14, 2020 8:30 pm

Description

Merhabalar Ben Güneş ve henüz 19 yaşında arzuları yüksek genç bir kız olarak burada cinselliğe dair tüm duygularınızı gerçekleştirmek adına özel programlarınıza Anadolu yakası escort adı altında katılmak için profil sayfamı açıyorum.

Tabi yaşımın genç olmasından dolayı hep olgun erkeklere karşı arzu içerisinde olmuş olduğumdan dolayı ve bu yüzden ne istemiş olduğunu iyi bilen olgun düşünen beyefendilerin benimle iletişime geçmesini arzu ediyorum.

Üst kısımda yayınlamış olduğum ve yakın zaman tarihine ait resimlerimi inceleyebilirsiniz ve resimlerimde de gördüğünüz gibi yaramazlıklarım yine üzerimde 🙂 ve yatak da nasıl bir yaramaz kız çocuğu olmuş olduğumu düşünün ve düşünmek bile çılgınca dimi :)) bende tam olarak bundan bahsediyorum ve daha önce yaşamış olduğunuz sıradan ilişkileri bir kenara bırakın cinsel programımızda yatak da daha önce hiç yaşamamış olduğunuz arzu dolu fantezi oyunlarıma tanıklık etmeye hazır mısınız?

Evet yaşım genç olmuş olabilir ama bu olmuyor ki, cinsel ilişki de tecrübesiz olduğum anlamına gelmiyor çünkü ben her zaman cinsel sekse karşı hep istek ve arzu içerisinde olmuş olduğumdan dolayı ve bir çok pozisyonda hünerlerime hayran kalacaksınız tabi sadece hünerlerim değil sıkı seksi vücut hatlarıma da ayrı bir hayranlık istek içerisinde olacaksınız…

Yapmış olduğum tüm görüşme programlarını tarafınızdan belirlenen 4*5 yıldızlı otellerde ya da kalmış olduğunuz rezidans ve güvenlikli site içerisinde olmuş olan evinizde misafiriniz olarak gerçekleştiriyorum. Keyif dolu sohbetlerin hakim olmuş olduğu sevgili edasında olmuş olan görüşme programı için beni whatsapp veya normal iletişim adresimden dilediğiniz zaman arayabilirsiniz yalnız görüşme öncesi programımızdan bir ya da iki saat öncesinden aramanız daha sağlıklı bir görüşme programı yaşayabiliriz. Çünkü o sıra zarfında kişisel kadınsal bakımlarımı hepsini yapıyorum tabi bakım konusunda aynı hassasiyeti sizden de beklerim.

No Tags

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.